Stoupni si před kameru!

SVAT je volné sdružení skautů a příznivců skautingu se zájmem o video a chutí investovat trochu svého času skautingu. Vytváříme videa podle poptávky z hnutí a snažíme se u toho co nejvíc naučit.

Za kamerou už nějaké lidi máme, ale ve videích potřebujeme také herce, reportéry a moderátory – zkrátka lidi před kameru. Zkušenosti nejsou podmínkou, důležité je mít čas a chuť. Přidej se a šiř s námi myšlenku skautingu v moderním duchu.

Stačí vyplnit formulář a nahrát video, ve kterém se představíš. Zařadíme Tě do naší databáze a budeme Tě informovat o projektech, které by Tě mohly zajímat. Těšíme se na Tebe!

1. Natoč a nahraj video, v kterém se představíš

Nejde vůbec o technickou kvalitu, ale abychom Tě aspoň trochu poznali. Video nebudeme zveřejňovat, bude přístupné jen členům SVATu, kteří z nich mohou vybírat herce/moderátory atp. pro své projekty. V pohodě stačí natočit minutku na mobil.

Přetáhněte soubory sem ...

... nebo si najděte dokumenty ve vašem zařízení
Přidat soubory
Nahrát složku
Maximální limit souboru: 500 MB

2. Vyplň formulář